Zůstaňte čistí.


Interview s COBROU

Interview s Cobrou 20. ledna 2015 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 23 Únor 2015 00:19
Rob – OK dámy a pánové, je tady Cobra. COBRA – Děkuji za pozvání.

Rob –Jak jsem mluvil s lidmi, nelze podceňovat síť skalárového plasmického pole, které ovlivňuje lidstvo. Je to velmi důležité, že ano? COBRA –  Ano. V zásadě je to jeden z hlavních faktorů, které zpomalují pokrok světelných sil. Pokud by byl odstraněn, bylo by vše mnohem  lehčí. Je to jeden z hlavních problémů, který musí být vyřešen.

Rob – OK. Alex Collier* řekl, že Teslova smyčka odstraní implantáty. Prý mu to řekli  Andromedané. Odstraní to i další implantáty? (myšleno negativní implantáty k ovládání – pozn. překl.) COBRA – Ano, ale potřebuji víc info o tom, jakou technologii máte na mysli. Existuje mnoho verzí a podob. Implantáty nejsou pouze v jedné vrstvě. Mají různé dimenze, je tam fyzický aspekt, plazmový aspekt, éterický aspekt a potřebujete různé technologie, aby to bylo vše zcela odstraněno.

Rob – OK. Měli  jsme na mysli něco jako Teslovo snímací dekódovací zařízení, psal o tom i  Edgar Cayce.  COBRA – OK.  Může to pomoc při odstranění implantátu, ale pouze toto by nestačilo, protože je tu technologie, která implantát znovu vytvoří (návratové technologie – pozn. překl).

Rob – OK.  Díky. Já používám technologii Dr. Freda Bella – Plejádská  technologie. Jsou to zlatem pokryté pyramidy. Pověsili jsme na pyramidu Teslovu smyčku a celá pyramida se stala generátorem fialového plamene. Další věc, ohledně které jsem zvědav, je situace v Nigerii. Byly základny očištěny od reptiliánů, od těch hrozných Boko Haram na celém povrchu, anebo se jedná také o kombinaci astrálních parazitů? Má to něco společného s konžským portálem?

COBRA – Jedná  se o lidi ze zemského povrchu, byli shromážděni a odvedeni na jisté místo.  Je to malý počet lidí, kteří ale mohou  samopaly rychle a účinně zničit celé vesnice. Jsou to reptiliánské bytosti, inkarnované do lidských těl, které přišly v r. 1996 přes konžský portál.  Mnozí žili někde v Africe.  Většina z těchto povrchových reptiliánů byla zničena, ale zbývá ještě malý počet. Mnozí jsou součástí teroristické organizace Islámský stát.  

Rob –Jak přišli na povrch? Mají holograficky promítaná těla? COBRA – Na povrch přišli  v r. 1996 a od té doby jsou zde.

RobJak se dostali do lidských těl? COBRA V zásadě byli teleportováni pomocí teleportačních komor, tzv. skokových komor, do podzemních základen, prostřednictvím jiných reptiliánských hvězdných systémů v r. 1996. S těmi těly přišli na povrch a od té doby zde zůstali - v lidských tělech. Rob – Ne v reptiliánských? COBRA – Je to lidské tělo, ale uvnitř žije reptiliánská entita. Nejde o změnu tvaru.

Rob –To potvrzuje mou informaci, že mají technologii, že když jdou do „skokové“ komory, nechají v ní reptiliánské tělo a objeví se v lidském těle. Je to tak? COBRA – Ano, přesně to se stalo a další věc je, že zde byly klony, které byly vypěstovány v podzemních základnách a duše, které byly do těchto naklonovaných těl projektovány. Reptiliánské entity byly projektovány do naklonovaných těl, podobných lidským.

Rob – To je tedy ujeté, ale dobře. Další otázka: viděli jsme obrovské změny ve finanční situaci.  Můžete to komentovat?  Rusko neodstřihlo Evropu od plynu, protože by mrzlo mnoho lidí, ale co udělali, bylo, že teď plyn jde do Evropy přes Turecko. COBRA V podstatě je to tlak na Evropu, aby si vybrala, na jaké straně stojí. Kabala má různé způsoby nátlaku. Tlačí teroristickými akcemi, vojenskou hrozbou, ale Rusko se pohybuje pouze v oblasti energetiky a financí, takže evropské  země si začínají uvědomovat, že si budou muset vybrat,  zda budou podporovat Rusko a východní alianci, alianci BRIC, anebo podpoří USA a iluminátskou frakci která je za tím, a která teď vlastně ovládá politiku USA.

Rob – Když se mluví o Evropě a Americe, není to o lidech, ale o zločincích na horních příčkách žebříčku, kteří jsou do toho zapojeni. Takže se zde odehrávají sankce. COBRASituace v Evropě je hustá, protože Evropa je uprostřed. Je to jako přechodná zóna mezi východem a západem a proto je zde tolik tlaku, ale výsledek bude velmi pozitivní.

Rob – OK,  co se týká finančního systému, vytvořili alternativní swiftový bankovní systém (Rusové, Čína, státy BRICS – pozn.překl.). Je tento pod kontrolou Hnutí odporu, a bude to alternativa pro Událost, aby byl přechod hladký, když rotschildovský systém padne a nebude již s ničím kompatibilní? COBRA Východní aliance vytváří alternativní finanční systém, který Rotschildové nebudou schopni kontrolovat a tato infrastruktura bude použita v čase resetování, v době Události.

Rob – To jsou dobré zprávy. COBRA – Když dojde k Události, celé znovu nastartování bude pod dohledem Odboje. Je pravda, že tato infrastruktura byla infiltrována Rotschildy a agenty jezuitů, protože mají v plánu ukradnout tento nový systém, ale v čase Události tito lidé již stejně nebudou mít žádnou moc. Jejich plán nevyjde. Není třeba se ničeho bát.

COBRACentrální švýcarská banka se rozhodla  odpoutat švýcarský frank od eura. Tzn. švýcarská centrální banka se rozhodla sladit se strategií Východní aliance směrem ke měně, podložené zlatem a pryč od eura, které je v podstatě výtvorem jezuitů.

Rob Znamená to, že Rotschildové již nekontrolují Švýcarskou centrální banku? COBRADo jisté míry kontrolují, ale již nemají absolutní kontrolu nad politikou Švýcarské centrální banky. Ještě mají docela velkou moc, ale ta moc již není absolutní.

Rob – Takže je to pro světelné síly docela dobrý pokrok, že? COBRA – Přesně tak….

Rob –Můžete říct něco o ultimátu, které dostala Kabala, aby se vzdala. Vyzvala je k tomu pozitivní vojenská skupina, ano? CobraHnutí odporu dalo negativním vojenským představitelům a jejich skalárním zbraňovým systémům několik varování, aby s těmi útoky přestali a tato varování nebyla respektována, takže Hnutí odporu přikročilo k jistým plánům. V minulosti Hnutí odporu brzdilo některé  lidi, kteří chtěli začít odstraňovat Kabalu z planety.  Nyní je již Hnutí odporu nebude brzdit. Mohou si dělat, co chtějí. Kabala již není na povrchu planety v bezpečí, takže zatím neprovádí žádnou přímou akci. Ale dovolují, aby došlo k nějakým akcím různých zájmových skupin - to je první fáze. Druhá fáze je, že to nestačí.  Hnutí odporu bude iniciovat určité akce, které povedou k zatčení čtyřech klíčových osob, což jsem řekl na svém blogu a pak bude třetí fáze, o které zatím nebudu hovořit.

Rob – OK. Abychom si to ujasnili. Hnutí odporu, galaktická federace, nevěří v násilí. Chtějí, aby došlo k poklidnému přechodu. Ale protože situace v radách je taková, že nejsou schopni nějak zasáhnout, začala se angažovat pozitivní část vojenských kruhů, kteří již byli nemocní a unaveni z toho čekání a chtěli sejmout tyto kriminálníky v rámci procesů zatýkání.  Když jde někdo do procesu zatčení a odporuje policii, je zastřelen. Takže Hnutí odporu ani Galaktická federace nejsou do toho zapojeni. Je to věcí  třídimenzionálních pozemských spojenců, kteří již chtějí mít hotovo a kteří trochu vzali zákon do svých rukou. Hnutí odporu je bokem. Je to tak? COBRA – Není to přesné. Nebudu říkat, jaká skupina podniká kroky, protože je to utajovaná informace. Hnutí odporu není přímo zapojeno, ani pozitivní vojáci.

RobKdo rozhoduje o čase a okolnostech úmrti? COBRAV zásadě  stav fyzického těla. Když tělo není ve stavu udržet život, duše tělo opustí. Je to přirozený úkaz. Není to určeno dopředu. Pouze ve výjimečných situacích. Většinou jsou ti lidi chyceni, protože si myslí že komunikují, ale většinou komunikují s jinými silami, které nejsou ze světla.

Rob – Byl článek o zvucích, které jsou slyšet - jde o hlasité výbuchy v určitých oblastech. Byly zaznamenány. Jedná se o částí sítě skalárových polí, které jsou ničeny? Co jsou ty zvuky? COBRA – V zásadě jde o operaci světelných sil, spojenou s odstraňováním skupiny chimery.

RobOhledně televizních reportérů. Jsou někteří reptiliáni, mění tvar? Je to pravda, anebo jde o lidi s ovládanou myslí. Co se děje v médiích? COBRA Většinou jsou to lidé s kontrolovanou myslí. Fenomén změny tvaru je technologie, která byla dána určitým velmi vysoce postaveným členům Kabaly reptiliánského původu. Je to vzácný úkaz. Většinou se to přehání.

RobSkutečně narazilo do Dvojčat letadlo, anebo byla použita pokročilá vesmírná tajná technologie, která ten obraz holograficky vyprojektovala?  COBRABylo to skutečné letadlo, ale budovy zničily výbuchy. Letadlo bylo jen show pro lidi.

RobAno,  byla to termonukleární bomba. Jeb Bush vlastnil bezpečnostní firmu, která tehdy věže hlídala. 14 dnů před výbuchem musela firma odevzdat všechny klíče a nikdo tam nesměl, dokud nebyly do výtahových šachet a do paty schodiště umístěny termonukleární rozbušky.  Díky, že potvrzujete, že to byla bomba.  COBRA Ano, byla to malá atomovka. Je zajímavé, že Donald Rumsfeld vydal v době před 11.9. nějaká prohlášení o černých fondech spojených s tajným kosmickým programem.  A většina důkazu byla zničena 11.9.

Rob Co se stane, když někdo spáchá sebevraždu? COBRA – Nebudu zde vyjadřovat nějaká morální stanoviska, ale strategicky je to špatná volba, protože pro většinu lidí jsou podmínky na fyzické úrovni teď lepší než na éterické úrovni. Takže když někdo chce spáchat sebevraždu, není to moudré, protože na éterické rovině je kvalita nižší a život na fyzické úrovni je čest, bez ohledu na to, jak se to může zdát absurdní. Fyzická úroveň je v současné době jedno z nejlepších míst na planetě.

Rob – Je zde mnoho transformace a příležitostí k duchovnímu růstu, že?  COBRA – Ano, takže když dojde k čištění, éterická astrální úroveň bude obnovena do rajského stavu, ale zatím tak daleko nejsme, a nyní je úroveň čištění na éterické úrovni opravdu vysoká, takže je to tam jako uprostřed hurikánu.

Rob – Někdo říká, že černí lidé na planetě - v Africe a na Haiti a v USA byli ze strany Archonů, Kabaly a Iluminátů velmi zacíleni. Proč a jak se to manifestuje? COBRAKaždý byl ze strany Kabaly zacílen, žádná rasa nemá nějaké horší podmínky. Nové paradigma nebude lidi členit na rasy. Různé duše jsou inkarnovány do různých těl a mají jedinečné zkušenosti. Kabala se více zaměřila na určité skupiny, ale není to založeno na rase, ale spíše na jejich duchovním potenciálu anebo na jejich potenciálu osvobodit planetu.

Rob –.Můžete něco říct o Argentině? COBRA – Bohužel, Argentina byla vždy baštou frakce  Iluminátů a jsou tam stále silní. Změní se to. Je tam tajná skupina, která situaci zná a pomůže, až se více přiblížíme k Události. Zatím Argentina není připravena.

Rob – Další dotaz se týká Nového Švábska. Němci tam byli, oblast osídlili. Je pod povrchem planety. Našli starou základnu, opuštěnou mimozemšťany a znovu ji osídlili? Co se tam stalo? COBRA - New Swabenland bylo částí Antarktidy a ve čtyřicátých letech tam vytvořili a vybudovali podzemní základnu. Našli nějaké předměty mimozemského původu a tato základna byla vyčištěna Hnutím odporu před více než deseti lety, takže teď tam nic není. Je to prázdné.

Rob – Takže v Antarktidě již nejsou žádní nacisté. COBRA – Již ne. To byly všechno staré informace. Je to proto, že nové informace jsou velmi utajené a nedostanou se na internet.

Rob –Když mluvíme o podzemních základnách. Setovy tunely - kdy byly vytvořeny, jak jsou hluboko, co se tam děje? COBRA – Nejsou to fyzické tunely. Nejsou to podzemní struktury. Jsou to struktury na plazmové úrovni, na kvantové úrovni.

Rob – Jsou to části sítě plazmového skalárního pole, nebo patří Archonům, nebo vysoko dimenzionálním negativním mimozemšťanům, kde jsou?  COBRA – Je to anomálie plazmové úrovně a jsou zde úseky, které obsahují temnotu a ty byly teď vyčištěny.

Rob – Bude hrát princ William nějakou roli v Události? COBRANe takovou, jak by lidé čekali.

Rob – Na co je se třeba teď nejvíce zaměřit? COBRA – Nyní jsme v prostředku fáze osvobození  a je třeba se soustředit na světlo a dělat co se dá, pro osvobození planety.

Rob – Byl  Howard Huges spojen se sílami světla? b – Ano, též. Byl velmi napadán temnou stranou, ale také velmi inspirován světlem, takže byl v centru velké pozornosti.

Rob –Je zde George Van Tassel, velmi slavný kontaktér UFO. Skutečně vytvořil stroj proti stárnutí? COBRA – Byl ve spojení s Galaktickou konfederací a obdržel jisté velmi pokročilé technologie. Samozřejmě si na něj Kabala dala pozor, takže tyto technologie zatím nebyly uvolněny.

RobKdo je tvůrce křídel? COBRAPůvodní tvůrci křídel je termín, označující lidi náležející k centrální civilizaci a tato civilizace se vyvinula v centrální oblasti naší galaxie. Protože centrum galaxie je zdrojem světla, zdrojem evoluce a první vědomé světlo se vyvinulo v tomto sektoru galaxie, takže to byla první duchovně probuzena rasa, která se pak rozšířila po galaxii a vytvořila síť světla a byla zakladatelem Galaktické Konfederace.

RobCo byl výbuch v Tunguzce? COBRA – Byla to kometa, která spadla na planetu  a většina se vypařila do atmosféry a proto nebyl nalezen žádný solidní důkaz o vesmírném tělese, které narazilo do planety. Nastal výbuch, ale celé se to vypařilo z velkého tepla, které se vytvořilo třením tělesa o atmosféru.  

RobKolik to potrvá od Události, dokud se staneme společností bez peněz? COBRASnad pár let. Lidé si nejdřív musí zvyknout na čestnou finanční výměnu a nové technologie a know how jak je používat.

Rob –  Ben Fulford řekl v jednom z interview, že britská královská rodina spolupracuje s Dračí rodinou (čínská stará skupina) a dalšími. Je to pravda? COBRA – Jistí lidé z královské rodiny spolupracují s Draky a Fulford má zdroj, který je s nimi ve spojení.

Rob – Můžete něco říct o rodině Červeného draka a o financování projektu Davida Schmidta. Přichází do Ameriky a vybírá 100 USD a chce, aby se lidé zapsali do fondů prosperity. Je to spolehlivé? COBRA – Podle něj mají lidé použít své vnitřní vedení, ale když máte platit a něco podepsat, musíte být opatrní. Červený drak je síla, která zachází s fyzickým aspektem odstranění Kabaly, jistým způsobem.

RobJaký je rozdíl mezi duchovním a politickým aspektem druhého světa,  jak tam funguje společnost, kde nejsou peníze? COBRAVyspělé společnosti mají zcela odlišný pohled na věci a dělají všechno z perspektivy duše, takže politika se nedělá jako tady. Jejich rozhodnutí jsou založena na kontaktu s duší a s vyšší perspektivou a nepotřebují velkou infrastrukturu na podporu rozhodování. Rozhodují lehce. Každý cítí, zná a chápe pravdu a účel. A každý provede tu část záměru, se kterou se ztotožňuje. Takže nemají takové politické postupy jako my, tady se jedná o strategii manipulace Kabaly za účelem udržení lidí v otroctví.  

Rob – Jak brzy může začít Událost, poté, co bude zničena poslední bašta chimery? COBRA – Okamžitě.

Rob – Budou mít stále kontrolu nad procesem inkarnace, když bude zničena i jejich poslední bašta? COBRA – Ne.

Rob – Někdo říká, že žije ve Velké Británii a bylo tam pozorováno hodně různých výpadků v médiích a ve zpravodajství a zdá se, že britská zpravodajská služba dělá hodně cenzury. Můžete to komentovat? COBRAJe to spojené s vnitřním bojem v mocenských strukturách Velké Británie. Je tam pozitivní frakce, která si přeje pokrok a pak je vůči tomu spousta odporu a to se odráží v médiích. Musíte chápat, že Rotschildové mají v Británii velmi silnou základnu a kontrolují média. Takže nepřímo jsou hodně odolní. V sektoru médií je docela velká nechuť ke změnám.

Rob – ano, to jsme si všimli, zejména u webu Prepare for change a s weby spojenými s Cobrou…Eduardo byl kvůli něčemu zablokován… také Anna Love, zablokovali celou její IP adresu na počítači a také telefony…Je to vnitřní boj mezi světlem a temnotou na internetu, že? COBRA – Ano. Když vám zasahují do počítače, můžete ho vyměnit a použít jiný.  

Rob – To se líp řekne než udělá…COBRA – Není to tak těžké. Lidé musí pouze někdy změnit svůj systém víry. Mnohé je možné i bez velkých peněz.

Rob – …někdo mi řekl, že na rodičovské schůzce mluvil o chemtrailsech a pak došlo k nějakým řízením a těm lidem bylo odebráno dítě. Skončí to po Události? COBRA Ano. Radil bych, aby lidé neodhalovali pravdu v prostředích jako jsou školské rady. To není dobré prostředí na odhalení pravdy.

Rob – Někdo se ptá na Událost a jak vibrace změní naše těla. A co lidé s problémy učení a autizmem, budou uzdraveni?  COBRA – Budou léčeni a většinou to půjde lehce, protože  mnohdy se jedná o traumata, která je možné vyléčit dostatkem světla. Rob – Proběhne to přirozeně, anebo  to bude muset být zorganizováno v léčebných tachyonových komorách a světle. COBRA – Bude k  dispozici mnoho technik a technologií a bude to postupný proces.

Rob – Dojde po Události k mnoha rozvodům, protože lidi potkají své duchovní partnery a zmizí některé naprogramování? COBRA – Ano, někteří se rozvedou.

Rob – Otázka ohledně čísla 144 000. Proč je tak těžké dosáhnout tohoto kritického počtu lidí? COBRA – Protože nejsou probuzeni a nespolupracují a nepamatují si své poslání a odmítají probudit se do té míry a i lidé, kteří si jsou vědomi svého poslání, si zvolili, že se toho aktivně nezúčastní. Proto je tak těžké docílit toto číslo. Není to jenom programování, je to také faktor svobodné vůle, který je kritický.

Rob –  Podle Sheldona Nidle (channeluje Galaktickou federaci), jsme my na Zemi kombinací mnoha různých galaktických ras s genetickými kódy a Alex Colier řekl, že na určité úrovni se dají naše genetické vlastnosti považovat za určitý druh jakoby královské genetické linie. Poničili nás a jsme ve zmatku, - ale, můžete to komentovat? Máme v naší DNA mnoho různých galaktických ras? COBRA v minulosti bylo mnoho genetických experimentů a lidská DNA má hodně mimozemského vlivu. Rob – Více vlivu mimozemských ras, než z jiných planet? Ano.

RobK alianci BRICSjsou si vědomi Galaktické federace a někteří s ní spolupracují, anebo jsou to běžní politici, kteří chtějí finanční svobodu? COBRAVětšinou běžní politici chtějící finanční svobodu, ale někteří si jsou vědomi mimozemského vlivu na celou situaci. Je to tedy kombinované. Někdo si je vědom, jiní ne.

Rob – Lidé si všimli, že nastal velký nárůst mobilních vysílačích věží, tvoří síť. Nemá to nahradit plazmovou skalární síť, která byla nedávno odstraněna? COBRA – Částečně ano, ale část je pouze špionážní síť, protože agentury jsou hladové po datech. Chtějí všechno dvojitě až trojitě kontrolovat.

Rob – Týká se ta kontrola jednotlivců? COBRANěkteré programy jsou cílené, a jiné masové, které sbírají data a zpracovávají je a analyzují a pak na jejich základě dělají více či méně blbá strategická rozhodnutí.

Rob – aha. Takže sbírají data kvůli strategickým rozhodnutím, je to založené na telefonních odposleších apod. (ano). Ale mnoho lidí je ohledně toho paranoidních.  Myslím, že se nezaměřují na jednotlivce, dokud není proti nim mnoho důkazů anebo pokud tito příliš nekříží jejich Kabalistické plány. Ale běžná populace se nemusí bát toho, co dají na internet, že? Nebudou pronásledováni kvůli svému přesvědčení? Nebo ano? COBRA – Ne. Většina dat jenom někde visí na nějakých serverech. Nikdo je nečte. Je to počítačově analyzováno a většinu dat lidské oko nikdy nespatří.  

Rob – A i kdyby, jistě nemají dost lidí a zdrojů, aby lidi pronásledovali kvůli věcem jako jsou chemtrailsy anebo internetová pošta, i když zřejmě na některé jednotlivce se zaměřují, když se pokouší poslat zprávu. Aby se lidé báli. Je to tak? COBRAZaměření na jednotlivce je velmi vzácné. Děje se, ale nebude nikdy masivní, ani není.

Rob – Individuálně se se sítí plazmického skalárového pole zaměřují na pracovníky světla. Je hodně situací, kdy jsou vztahy pod stresem a problematické -  i v rámci komunity pracovníků světla. Můžete více vysvětlit ohledně technologie, jak se na ně zacilují? Co můžeme proti tomu dělat? Jak to poznáme a na co se zaměřit?  COBRATohle je vážné, protože skutečně, Kabala a skupina chiméra se zaměřují na pracovníky světla a bojovníky světla a to zejména se zbraněmi plazmických skalárových vln, aby snížili jejich vědomí, takže pokud pociťujete nezvyklý tlak, pokud jste emocionálně vytočeni nějakým divným způsobem když jste bezdůvodně unaveni, když jsou lidé kolem vás bez zřejmého důvodu vytočeni, když máte v těle divné pocity, problémy s dýcháním, nebo se srdečným tepem nebo se spaním, nejpravděpodobněji je to proto. A obyčejně skupina chimera kombinuje útoky skalárových vln s éterickými, nefyzickým entitami, které útočí současně, takže lidé, kteří jsou takhle zacíleni, mají obyčejně problémy ve vztazích, a to je uměle vyvoláno. Nejbližší lidé se obrátí  proti nim.  Lidé na ně začnou útočit bez zjevné příčiny. Jsou totiž vyprovokovaní a zaměřeni směrovými zbraněmi a nefyzickými entitami. To se děje zejména lidem, kteří mají důležité poslání a mají velký potenciál napomoct osvobození planety a takové útoky mohou být mimořádně nepříjemné.

Rob – Ano.  Jsou  lidé, kteří mají v sobě implantáty vyšší úrovně a to mně zajímá. Kontaktují mne lidé, kteří jsou silně napadáni elektronicky. Doslova mají popáleniny, přes jejich elektrické vedení běží různé energie a před jejich domem jsou podivná auta. A přitom někteří nemají co do činění s Kabalou. Jde o subjekty s kontrolou mysli, proč jsou tak velmi pronásledováni? COBRA První možnost je, že to jsou ultraprogramované oběti a chce se po nich, aby se držely zpátky, protože mají důležité poslání které by ohrozilo Kabalu. Anebo mají silný duchovní potenciál anebo potenciál, který Kabale vadí.  Rada zní: pokud možno, odstěhujte se z USA. Mnohdy to možné je.

Rob – Ano, jsou dva lidé, s nimiž jsem měl interview. Magnus Olson a Melanie Richin, mají stránky ohledně elektronického harašení www.EUCH.org  Další dotaz:  Bill Gates údajně vymyslel přístroj, který odpadové vody promění na vodu a el. proud.  Je to možné že se pokouší o dobrou věc, anebo si dělá reklamu? COBRA – Nejpravděpodobněji to je reklama.  On, zejména v posledních několika letech, přímo spolupracuje s Kabalou.

Rob – Abychom skončili pozitivně: zmiňoval jste, že tuším dneska, bude aktivace. Řekněte nám víc o kometě Love joy a Plejádách a jak tyto energetické vlny restrukturalizují Setův tunel a připraví cestu velké transformaci. Můžete se s námi podělit o pozitivní novinky, a co si myslíte, že z toho bude? COBRA - OK. Aktivace bude zítra, i když energie již přicházejí. Plejády vyzařují velmi pozitivní a láskyplnou energii a plazma z chvostu komety Lovejoy je právě  vidět, takže plejádská energie projde plazmickým ocasem komety Lovejoy dříve, než dopadne na Zemi. Takže dostaneme velmi vysoce nabité plasmické částice světla, které dopadnou  na povrch planety  a ty se infiltrují do Setovych tunelů, které jsou vlastně plasmickými červími dírami na kvantové úrovni a začnou se měnit. To začne ovlivňovat některé primární základní situace a energeticky vzato, které držely po mnoho věku planetu v temnotě. A poprvé se to v lidské historii mění, takže je to ohromná věc. Důsledky je těžké předvídat, ale budou pozitivní.

Rob – Lidičky, to jsou dobré zprávy. Děkuji Cobro, za váš čas a podporu vysílání Světlo zvítězí.  COBRA – Děkuji že jste poslouchali a díky za podporu.

*Alex Collier je kontaktér mimozemské civilizace Andromeďanů. Na Youtube existuje celá řada záznamů z jeho vstoupení, i s českými titulky.

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky, do češtiny přeložila Mirka K. pro www.transformace.info.  Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem za předpokladu, že nic nebude vynecháno nebo změněno a budou uvedena všechna práva a odkazy na webové stránky včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy. Děkujeme za zařazení této poznámky