Zůstaňte čistí.


Samoléčba světlem

Přináším zjednodušený návod na samoléčení Světlem za pomocí dechu, který jsem přijala dne 21.dubna 2014.

Je pomocí nejenom pro všechny pracovníky Světla, ale také  snadnou a jenoduchou možností léčení Světlem pro všechny, kdo procházejí transformací a náhlými změnami energií které Světlo se sebu nese.

Účinně odstraňuje jakékolv bolesti či nerovnováhu v těle. Je dobré připravit se předem dýcháním srdcem, které je zárukou, že se okamžitě přesuneme vědomím do našeho srdce, tedy chaos myšlenek a ego budou pod kotrolou laskavého srdce.

Podrobně jsem o dýchání srdcem napsala na tomto odkaze:

www.ataui.eu/poselstvi-prijata-vnitrni-cestou/brezen-marec-2014/dychani-srdcem/

Představivost a práce s dechem je předpokladem pro to, aby všichni mohli tuto samoléčebnou techniku zvládnout. Nikdo nic nezkazí ani nemůže udělat špatně, vše dělejte jak to cítíte, hlavně uvolněně:-)

Samotné sebeléčení probíhá takto:

Nahlas proneseme ( nejlépe s levou rukou na srdci) :

Naplňuji se tím nejlepším, čím Jsem - Božskou esencí mé Podstaty.  Ta mne právě teď uzdravuje: Jsem šťastná/ý  zdravá/ý a naplněn/á láskou a Světlem Božím. 

Dále klidně dýcháme. Při nádechu si představujeme, že vdechujeme Božské léčivou esenci - třpytivé bílé stříbrné světlo ( podobně se třpytí  na slunci  čestvě napadaný bílý sníh ).

Výdechem toto světlo buď zavedeme do místa které nás právě bolí nebo plošně vnitřkem pod kůži, kde si jej "roztáhneme a uložíme. Přitom postupně spatřujeme, jak jeho stříbřitě- mléčný třpyt prosvítá jemně pod naší kůží ( podobně jako ve filmu Avatar - naše pokožka zavniř světélkuje). U této plošné představy si tím vytváříme vnitřní ochranný plášť z bílého světla Božské esence, které nás léčí také tak, že nás  chrání před nižšími vibracemi zvenčí ve chvílích, kdy jsme momentálně oslabeni ( vyvedeni z rovnováhy). Jinak pokud léčíme Světlem jedno místo, pokračujeme  dýchání do něj dokud bolest neustane nebo výrazně nepoleví.Vždy je počet nádechů Světla neomezený, jak to kdo cítíme, nemůžeme nic udělat jinak než dobře.

 Na závěr  můžete říci: Tak výslovně povoluji a děkuji já ....(a jméno) . Staniž se. Amen.

(První slovo je vaše ochranná formulka pro povolení léčení světlem ,  poděkování jako by se již stalo a amen je podobný Enteru na klavesnici - okamžitě odesílá Vaše slova nahoru.)


Text je možné dále publikovat a kopírovat pouze s uvedením aktivního odkazu v plné  a nezkrácené  formě pouze pro nekomerční účely.