Zůstaňte čistí.


Léčba boreliózy

O tom, jak lze léčit boreliózu za pomoci etnologické medicíny, píše autor Wolf Dieter Storl ve své knize  Přírodní léčba BORELIÓZY .

Vydáno vydavatelstvím PRAGMA v roce 2013.

V knize popisuje ducha rostliny lidově zvané "štětka" - lat. Dipsacus sylvestris - štětka lesní, její tvar, rozmnožování  a vše srovnává s metabolizmem borelie, kterou lze štětkou vyléčit. 

Popisuje výrobní postup tinktury ze štětky , ducha této léčivé byliny a také jak jí lze obřadně poděkovat za její pomoc.

Pro mne bylo toto srovnání a analogie ( podobnosti ) mezi oběma velmi objevné a zajímavé, protože mi potvrdilo to, co již o borelii znám z mé praxe a z mé nemoci, protože jsem také boreliózou onemocněla a zjišťovala jsem si více podrobných informací jak o boreliích,tak o borelióze (nemoc způsobená boreliemi).

Dodnes se v mé léčitelské praxi jak s boreliemi, tak s chlamydiemi ( mají podobné frekence) často setkávám. Právě proto je pro mne tato kniha velmi poutavým čtením a určitě zaujme také vás  i přesto, že obsahuje množství vědeckých a statistických údajů.