Zůstaňte čistí.


Ochranou pramenité vody

Všimnuli jste si , že je velký rozdíl mezi pramenitou a pitnou vodou? Pro mne pocitově i chuťově ano a velký.

Pramenitá voda má přednost před všemi ostatními, je přírodní a je pro nás nejlepší. Kiesha říkala, že máme hodit do vod řek křišťály s poselstvím a tím že pomůžeme obnovit krystalickou mřížku Země. Udělaly jsme to tak s kamarádkou a doufám,že jsem tím trochu napomohly očistit žíly Země - její řeky.  Prý se k nám raci už vracejí , tedy naše řeky jsou stále čistější, a to je fajn:)

Pila jsem vodu pitnou upravenou Britta uhlíkovým filtrem. Vyzkoušela jsem anti-chlorovým filtrem, dále Aquarion který filtruje vodu mechanicky i čistí UV zářenim a umožňuje vytvořit tak "živou" i mrtvou vodu". Ta poslední mi velmi chutnala a jako jedinou bych ji byla schopna pít i když se jedná o pitnou vodu filtrem upravenou.

Také jsem pila tzv. pí vodu. A také jsem si koupila "Flasku", kde se upravuje struktura vody křemíkem zabudovanym ve stěnách lahve.

Je měkčí a vápník nezanáší  filtry ani konve.

Z pramenitých jsem kromě studánkové mezi Zlínem a Luhačovicemi a léčebných pramenů ochutnala Kokořínský pramena Aqua Annu.

Uvědomila jsem si, že pokud to není nutné, nechci pít vyčištěnou odpadní vodu, která je určitě pitná, ale pro mne není živá, obsahuje zbytky Brufenu, Ibuprofenu, antikoncepčních léků, dusitanů a všeho, co se nedaří odfiltrovat průmyslovým čištěním. Nic proti ničemu, komu chutná, vše je pro něj v pořádku a pro mne také. Mým citlivým ledvinám zatím pitná voda nechutná.

Z upravené pitné vody nejlépe snáším pí vodu , ovšem nejlépe mi chutná, resp. mým buňkám pramenitá Aqua Anna.

Je "měkká", přitom pramenitá, ale nezanáší tělo usazeninami, prostě si s ní rozumím:-)  Poznám to tak, že sama od sebe mám na  ni chuť a 2,5 litru denně vypiji s chutí. Naposledy jsem ji zkusila nalít do Flasky, abych vyzkoušelajinou strukturu a je skvělá.

Škoda, že se neprodává ve skle. Mám informaci, že plastové láhve z tritanu, již neuvolňují žádné škodliviny na slunciani jinak.

Máte další skvělé tipy? Napište mi na mailovou adresu ataui @email.cz nebo do knihy návštěv na tomto odkaze

www.ataui.eu/kniha-navstev/

Ráda vyzkouším,  ochutnám a podělím se s ostatními o své dojmy:-).