Zůstaňte čistí.


Kdo jsem

Jmenuji se Dagmar Elisabeth Selecká a mé stránky jsem pojmenovala dle svého dalšího jména ATAUÍ. Toto jméno ke mně přiletělo před několika lety  v meditaci na duchovní jméno a pochází z brazilské části Amazonie, kterou miluji a cítím jako kolébku mé duše.

Vystudovala jsem práva, ale hned pár let poté, začala má vědomá cesta životem. Prošla jsem mnohými kurzy, metodami, terapiemi, konstelacemi a mám i pár kusů osobního horoskopu.

Když jsem se ptala,jaký je můj úkol, bylo mi channelingem sděleno : POZNEJ SEBE SAMA.

To byl důvod mého sebepoznávání na všech možných úrovních, ALE ...Znala jsem o sobě spousty věcí a stále nic. Ano, drobné i větší úspěchy, ovšem pocit lehkosti a každodenní tiché radosti stále nikde.

Přála jsem si toužebně pochopit kde dělám chybu nebo poznat nástroj,metodu, způsob kterými dokáži měnit svá nastavení a tím i realitu všedního dne.To vše protože věřím, že svůj život si tvoříme sami svými reakcemi podle našeho vnitřního nastavení.

Já ale se svým životem spokojena nebyla. A pak najednou vidím možnost jak mohu ovlivnit svůj život. A tou bylo kvantování.

Díky kvantování a tomu, co jsem se o svém nevědomí dozvědela, jsem si mohla do něj sáhnout a určitými technikami začít uzdravovat mé vztahy k rodičům i sama k sobě. Podívat se na své dary, ale i na strachy a omezení a zneutralizovat je.

A tak se širokým obloukem vracím k tomu základnímu : POZNÁNÍ SEBE SAMA.

Stále jsem ve spojení s mými průvodci, kterým jsem za mnoho vděčná, stále mám ráda karty poznání a stále mohu channelovat. Ovšem ve spojení s technikami z kvantovky vše nabírá úplně jiný rozměr, než dosud a je krásné tou cestou jít.