Zůstaňte čistí.


Kdo jsem

Jmenuji se Dagmar Elisabeth Selecká a mé stránky jsem pojmenovala dle svého dalšího jména ATAUÍ. Toto jméno ke mně přiletělo před několika lety  v meditaci na duchovní jméno a pochází z brazilské části Amazonie, kterou miluji a cítím jako kolébku mé duše.

Oslovuje mne poselství z webu příznaky transformace o Probuzených ženách:

www.priznakytransformace.cz/index.php/zena-bohyne/323-pokud-se-rozhodnete-milovat-probuzenou-zenu-2

Jsem žena,   která pomáhá lidem   slovem, pochopením, intuicí  a informacemi shora ale i přístrojovými terapiemi biorezonancí, spinovou terapií a přírodními detoxikačními přípravky - vším, co člověku pomáhá a neškodí, vším, co nám, lidským bytostem prospívá a nemá vedlejší nepříznivé účinky. Celostní poradenství,intuitivní psychologie, léčitelství, alternativní medicína. Každý si vyberte to, co je vašemu srdci blízké.

Mně jste blízcí vy, kteří přicházíte do mé poradny pro pomoc, pochopení a léčení. Vnímám člověka jako jeden celek, duši i tělo. Vše v nás  je propojeno se vším a my jsme dokonalé lidské bytosti právě takové, jaké v této chvíli jsme.

   Mé stránky věnované přírodnímu léčení a celostní medicíně jsem nazvala Atauí.

 

Naučila jsem se skloubit moderní celostní medicínu s tradičními základy léčení a léčitelství. Odmalička jsem užívala pravidelně antibiotika, pila mléko a jedla rohlíky a pečivo. Mé dětství i mládí jsem cítila jako šťastné a bezstarostné. Má rodina mi zcela jistě dala kořeny , křídla si vytvářím sama. Křídla má rodina neznala, zato já mám mnoho možností, jak je rozepjat a vzlétnout.

Můj osobní příběh je tento: Vyrůstala jsem stále léčena a nevyléčena, vypadala jsem vždy navenek zdravě, ale cítila jsem se slabá, unavená a bez energie. Měli jsme doma vždy pejska, kočičky, odchovali jsme všechny ptáčky vypadlé z hnízda na našem stříbrném smrku. Často jsem se léčila na záněty průdušek, po první kovové plombě ve dvanácti letech se přidaly senné rýmy a alergie, které se pojmenovaly až po čtyřech letech kýchání í a smrkání celé léto. Tehdy jsem se naučila cvičit základy jógy a nasávat slanou vodu nosem, protože to hodně pomáhalo. V období tehdejšího totalitního režimu, byli bylinkáři a léčitelé trochu záhadní, tajemní ale vždy vyhledávaní tam, kde medicína nedokázala pomoci.Celý život jsem byla zdravá nemocná resp. nemocná zdravá a pouze má duševní energie a chuť do života mi dávaly sílu vše zvládnout a působit tak, jakoby bylo vše v nejlepším pořádku . Většinou jsem tomu i sama věřila, protože vždy jsem byla podle lékařů " v normě"  a pokud ne, zase antibiotika a potlačování příznaků různých nemocí a alergií, aniž by se cokoliv vyléčilo. Chtěla jsem jít studovat veterinu, ale jak se říká "nechala jsem si vzít hvězdu " a šla jsem na práva. Dostudovala jsem a  vrátila se z Brna zpět na Slovensko, kde však mé zdravotní potíže nepřestávaly. Permanentní bolesti hlavy, svalů, kloubů, chronické záněty měchýře, bolesti v krku, rýmy, angíny, alergie, záněty spojivek...neustálé potíže se zády, s vyhřezlými plotýnkami, prý jsem hypermobilní ...Sama se divím, jak jsem vše zvládala se společnou firmou, zahraniční klientelou, cestováním, rodinou i partnerem, který byl pro mne velkou výzvou i zkouškou zároveň, ale zvládala jsem vše na pokraji mých sil. Navenek vždy upravená , usměvavá a plná elánu.

Nicméně, asi před 24 lety , jsem po splnění všech naplánovaných úkolů před odjezdem, na zahraniční dovolenou , dostala silné závratě, zvracela jsem a tři týdny jsem se nezvedla z postele. Závratě se zvracení přicházely v intervalu 15-ti minut, takže žádné spaní ani  chůze nebyla možné. Vůbec jsem se sobě nepodobala a absolvovala jsem řadu vyšetření, CT mozku, rovnováhu,vše co bylo možné. Dostala jsem léky na závratě a čekala, kdy zase začnou závratě a zvracení. Vůbec jsem netušila kdy se znova vrátí a ony se vracely vždy po zátěži, po únavě, cítila jsem se nejistá a bezmocná. Jenom jedna moudrá paní doktorka nenápadně poznamenala, jestli nejsem přetížená. Ulevit si  však mezi dvěma mlýnskými kameny však nebylo dost dobře možné. Má původní rodina o mne soupeřila s mým partnerem, řešení, které by bylo dobré také pro mne, nebylo možné najít. Tak jsem se naučila, jak se dostat do nadhledu nad svými problémy, nad pocity tlaku z vnějšího okolí, jak se nepřetěžovat, jak zvládnout konflikty s partnerem - jak se začít postupně osvobozovat a být sama sebou do té míry, abych mohla normálně fungovat a žít.

Z pohledu "moderní medicíny" pro mne řešení nebylo, po revoluci jsem absolvovala vše dostupné od MUDr. Jonáše v Praze, přes homeopatii, EAV, bylinky, léčitele....avšak výsledky nebyly trvalé nebo se žádné nedostavily. Nikdo nedokázal pojmenovat příčiny mé oslabené imunity. Nakonec jsem s trvale zvýšenou teplotou a obrovskou únavou usínala v šest hodin večer  budila se ještě víc unavená, s bolestmi kloubů a malátností celého těla, bez nálady, unavená, ospalá. Souběžně s hledáním odpovědí na mé otázky jsem pracovala sama na sobě, prošla mnoha směr alternativy a absolvovala spousty kurzů. Vše bylo součástí mé cesty k sobě a pochopila jsem, že je to nezbytnou částí mého léčení - uzdravování mé duše, poznávání myšlenkových vzorců, schémat, která se projevují na těle formou nemocí. Poznávala jsem, jak ke mně hovoří mé duše přes mé moudré tělo. Část lékařů byla s mým zdravotním stavem naprosto spokojena a část mi říkala, že se s ním musím naučit žít. Protože jsem se cítila jinak, přestala jsem je navštěvovat, protože to k ničemu nevedlo. Pak se stala v mé rodině událost, které vše završila a spustila totální oslabení mého zdraví. Když viděla jedna má kamarádka, v jakém stavu se nacházím,doporučila mi léčení biorezonancí a já to zkusila. Tam  bylo v roce 2005 poprvé jasně zjištěno, co mi je a proč. Následovalo první léčení a tato terapie mě nadchnula tak, že po půl roce jsem složila odborné zkoušky sama začala diagnostikovat a léčit v Brně pod názvem biorezonance-brno.cz  nebo Biorezonanční centrum Aurum. Přístroj se jmenuje Aurum a podle něj jsem vše pojmenovala. Pak jsem přidala také generátor spinových vln a  stále jsem se zaměřovala na očistu těla i mysli, na odebírání toxinů a všeho nepotřebného tak, aby se tělo i mysl mohly dostat zpět do rovnováhy. Postupně jsem pochopila význam změny jídelníčku i to, že i naši  mysl i duše jsou se vším propojeny a pokud máme léčit celostně, tak je dobré si propojit svůj život a myšlení se svým zdravím a pochopit co se stalo a kdy a jaký to mělo vliv na naše zdraví. Pracuji pod názvem www.ataui.eu, kam patří jak přístrojové terapie tak osobní poradenství na míru, jídelníčky, přírodní detoxikace, intuitivní psychologie, duševní příčiny nemocí - vše, co k celostnímu léčení a medicíně patří a co jsem osobně vyzkoušela a osvědčilo se mi.

Nyní pracuji s biorezonancí již destátým rokem a přístroj velmi dobře znám. Dokáži pomoci lidem , kteří chtějí znát svůj zdravotní stav a jít touto cestou léčení a uzdravení. Součástí poznatků je i celostní východní medicína, znalost párových orgánů, znalost toho, s jakými myšlenkami souvisí nemoc kterého orgánu a jak lze člověku účinně pomoci.

Kdo má zájem, naučí se postupně poznávat sám sebe a mohu ho naučit tomu, jak si své zdraví udržet trvale. Je mnoho cest a způsobů, jak se naučit být zdravý sám se sebou. I když jsme všichni na cestě, můžeme po ní jít s úsměvem. Nemoc, která vznikala déle , bude se léčit déle. Co onemocnělo nedávno, bude se léčit kratší dobu. Děti se léčí rychleji nežli dospělí. Pokud se něco opakuje, zrcadlí to nějakou informaci , které si přeje být zviditelněna, pochopena a zpracována. Ctím moudrost předků a  tvořím nové přístupy a metody tradiční celostní medicíny a léčitelství. Jak mi bylo řečeno a tak i konám. Vše je založeno na zdravém „selském rozumu“ a praktickém přístupu k životu. To, čemu sami porozumíme, se nám také podaří žít a uvést do každodenní praxe.

Doporučuji a předávám informace dále. Zda se podle nich mí klienti zařídí, nechávám na svobodné vůli každého z nich. Mým úkolem je má část práce, domácí část práce na sobě, je na každém z příchozích.

Přeji všem příjemný proces léčení a uzdravení.

Dagmar Elisabeth Selecká - Atauí

                                           


Historie projektu

Tyto stránky navazují na mou práci osobního poradce a terapeuta uvedenou původně na stránkách

www.biorezonance-brno.cz , nyní přesměřovanou na tyto stránky,

kdy jsem v roce 2006 začínala s přístrojovou biorezonanční terapií a poté s plazmaterapií, tedy od technologií směrem k prožitkům.

Od září 2013 jsem tuto činnost rozšířila o poradenství vedoucí k nalezení duševních příčin nemocí ( osobní poradenství) a nazvala ji Atauí celostní terapie, kdy šly technologie a prožitky ruka v ruce. Symbolem se stalo modré sojčí pírko jako posel dobrých zpráv.

Nyní směřuji od prožitků k technologiím a nabízím možnost celostního u léčení i trvalého uzdravení.

Nově zavádím samostatného osobní poradenství , pořádání tvůrčích setkání a sebepoznávacích seminářů (blíže v sekci KALENDÁŘ AKCÍ.)

I nadále nabízím léčení přirozenými přístrojovými metodami 
biorezonanci  odkaz zde 

www.ataui.eu/biorezonance2/

a plazmaterapii odkaz zde 

www.ataui.eu/plazmaterapie/

Cítila jsem potřebu i navenek zdůraznit to, že tělo se vyléčí když se vyléčí celostně, tehdy když se vyléčí duše a i tělo zároveň.

Uvedla jsem léčení těla i duše do každodenní praxe tak, aby se nemoci nevracely a aby člověk mohl žít vědomým duchovním životem.

Aby pochopil, co se v něm odehrává, když je nemocný, po čem jeho duše touží a co chce člověku nemocí říci. Rozhodla jsem se rozšířit přístrojovou terapii o terapii duše, poradenství nového myšlení, nového jednání a nového stravování, které odstraní příčiny starých nemocí.

Prohlášení:

Na tomto místě považuji za důležité zdůraznit, že se distancuji a nemám nic společného s obsahem stránek www.biorezonancebrno.cz, které jsou nově zavedené jako prezentace na webnode od září 2013 a snadno zaměnitelné s mými stránkami biorezonance-brno.cz, které provozuji již od roku 2006.