Zůstaňte čistí.


K akcím aktuálně

22.04.2014 14:59

Nové akce budou vypisovány tematicky (bez stanovení termínu a hodiny) a až poté, co se předběžne přihlásí minimální počet účastníků, upřesním termín konání akce. ( Pro přednášky alespoň deset a pro semináře čtyři účastnící.) Vypsání pevných termínů se u akcí se prozatím neosvědčilo, a tak bude vhodnější udělat to opačně a reagovat na vaši poptávku.

Jsme v čínském roku dřevěného koně, rychlé změny, pohyb  a pracovitost patrné.

Hravost k tomu všemu patří a tak si pojďme hrát 

V příštích  dnech zveřejním temata přednášek i  seminářů s tím, že až se přihlásí potřebný počet předběžných zájemců , bude upřesněn termín a místo konání akce.

Pružnost a dynamika jsou žádoucí a proto Vám ráda vyjdu vstříc a a přizpůsobím se poptávce mých klientů. (Budu ráda, když mi do poznámky napíšete, o jaké další temata máte zájem, a zda vám vyhovují spíše pracovní dny nebo víkend.)

Přednášky se prozatím budou konat zpravidla ve středu a trvat jednu hodinu a semináře o víkendu a budou trvat 4 hodiny. Vše bude vše zajišťováno dle momentální situace, možností pronájmu a vašeho zájmu.

Máme tvořit s nadšením a s radostí a tak se budeme setkávat přesně tahdy a tak jak to bude pro nás všechny nejpříjemější :) Těším se na vás a přeji krásné léto:-)  

 

 

—————

Zpět