Zůstaňte čistí.


Človek, ktorý má obohatil - Jaromír Schmidt.

08.01.2021 17:06

Viete, ako to je: Ak ste na ceste, stále sa vynárajú ďalšie a ďalšie otázky, ktoré vyšlete do Vesmíru a čakáte na odpovede. Niekedy k vám príde zaujímavá kniha, veta, nápad.

V OBDOBÍ, KEĎ SOM MALA NIEKOĹKO ZÁSADNÝCH OTÁZOK, NAPRÍKLAD AKO REAGOVAŤ NA ZLO A ČI MÁM TVORIŤ VŽDY IBA DOBRO I ZA CENU VLASTNÉHO UTRPENIA, DOSTAL SA MI DO CESTY CEZ FB JAROMÍR SCHMIDT.

Okrem daru slova, krého sa mu dostalo plnými hrsťami, má pre mňa ešte iný význam. Dokázal odpovedať na niektoré z mojich otázok a ako sa ukázalo, na veľa vecí má zdravé a iné názory ako vačšina ezo-populácie, lebo má od detstva dar napojenia sa tam, kde sa my, obyčajní smrteľníci, nedostaneme. Iba ak by sme boli vyvolení, povolaní k tejto službe.

Jaromír sa zaoberá nielen históriou Slovanstva, kde sa ukazuje, že všetko je inak, než nás to učili v školách, ale tiež TVORENÍM života, princípami, na základe ktorých možeme VEDOME ŽIŤ v súlade so zákonmi Stvoriteľa.

Jeho zaujímavé príspevky a články nájdete nielen na fb, ale i na jeho stránkach:

www.vlaknastvoreni.cz/

Už niekoľko rokov nechodím na žiadne školenia, kurzy, ani nič podobné, ale tento človek ma oslovil a chýbal by mi jeho pohľad na vec. Má svoje videá na YT, často spolupracuje s Příznaky transformace, kde natáčajú tiež spoločné videá.

Pre mňa má pridanú hodnotu, pretože nikomu nevnucuje svoj názor a sú tokvalitné informácie, ktoré vyplývajú z jeho vnútorného napojenia.

I v bežných názoroch sme si veľmi blízki a preto by som ho doporučila, ak by ste sa chceli naučiť o princípoch vedomého tvorenia svojho života niečo viacej.

 

—————

Zpět