
Zůstaňte čistí.
DETOXIKAČNÍ PŘÍPRAVKY
Vycházím z učení dr. Huldy Clark o tom, že příčinou narušení rovnováhy v organizmu jsou především toxiny, které tělo nedokáže samo vyloučit díky oslabenému imunitnímu sysému. Jakmile mu však s tímto pomůžeme, organizmus se vrací zpět do rovnováhy a uzdravuje se.
Používám přírodní protiplísňové a protiparazitární detoxikace v nejvyšší kvalitě a všechny jsem vyzkoušela co do působení jak na sobě, tak testem na biorezonančním přístroji a také u klientů, kteří byli s účinky a výsledky velmi spokojeni tak, jako i já.
Nejkvalitnější , prověřené letitou praxí s klienty a vlastní zkušeností, jsou přípravky od americké společnosti Santengra.
Na rozdíl od většiny ostatních, zde používaných, nepřekyselují organizmus a nemají žádné nepříznivé účinky na organizmus, protože jsou vyrobeny z rostlin v čistém a přísně kontrolovaném technologickém procesu,za ddržení nejpřísnějších norem a v garantované koncentraci čistého extraktu z té-které rostliny. Je možné, že člověk bude cítit při uvolňování odumřelých plísní nebo parazitů v průběhu detoxikace kupř. pobolívání hlavy nebo podrážděnost , avšak tyto projevy jsou pouze přechodné a odeznívají ihned po první fázi protiplísňové nebo protiparazitární detoxikace.
Každá z detoxikací se užívá zvlášť jeden měsíc, celková délka detoxikací ( protiplísňové a následně protiparazitární ) trvá dva měsíce. Mezi detoxikacemi se nedoporučuje žádná prodleva, aby se toxiny a parazité opět nezačaly množit. Protiparazitární detoxikaci se doporučuje provádět 2x ročně.
Protiplísňovou detoxikací je Refungin.doc (33792), kterého dvě balení se užívají měsíc společně se sorbentem Cranalon.doc (39424).
Protiparazitární detoxikační přípravek, který se také užívá měsíc, se jmenuje ElmiGone.doc (38400), který se používá společně s absorbentem Forti-fi.doc (64512) .
Obě detoxikace se užívají bez přestávky po sobě, tedy dva měsíce. Důvodem je, že by se paraziti či plísně o přestávce mezi detoxikacemi opět začali množit. Doporučuje se tedy pořídit si obě sady najednou. Cenový náklad detoxikací je 48 Kč / den.
Níže je odkaz na podrobný ceník.
Velmi se osvědčuje také přírodní "antibiotikum" s garantovanou koncentrací naftochinonů - Pau d Arco.doc (56320), které je účinnou prevencí nádorových onemocnění a zesiluje účinky protiplísňové detoxikace.
Někde jsem slyšela slova odčervit, odkovit, odplísnit a odkyselit , která velmi zjednodušeně vystihují o co se jedná.
Lidskému zdraví škodí nejvíce plísně a jejich toxiny, paraziti a jejich toxiny, dále těžké kovy, rozpouštědla a jiné chemické látky, kupř. konzervanty, éčka, kovové plomby a spousta dalších, které tělo překyselují a tím se stává náchylným k různým nemocem a poruchám imunity, které léčba chemickými léky ještě zhoršuje, i když navenek se to může jevit jinak. Syntetický / umělý lék však není tělu vlastní a kromě nadměrné zátěže jater, ledvin a vylučovacího systému tělo vždy překyselí, takže v konečném důsledku podpoří živnou půdu odpovídajícího patogenu i když navenek dojde ke zlepšení. Často je jenom potlačen projev/důsledek nemoci ale na samotnou příčinu nemoci, zvláště pokud se jedná o chemickou zátěž, plísně nebo parazity, syntetické léky nepůsobí.
Toxické látky v našem organizmu
Vysvětleme si, co jsou to toxiny a kde se berou. Různé toxické odpadní látky, zkráceně toxiny, se v našich tělech postupně hromadí. Přijímáme je z vnějšího okolí, ale jsou i produktem našeho metabolismu. Můžeme je přijímat ze znečištěného životního prostředí (výfukové plyny automobilů, jedy z komínů továren i rodinných domků) ale také ve stravě – zelenina bývá velmi často hnojená chemickými hnojivy a stříkána proti škůdcům, zvířata jsou zase krmena rostlinami obsahujícími taktéž chemická hnojiva, dále se zvířatům do krmiva přidávají i různé látky podporující růst. Do lidských potravin se zase ve velkém přidávají látky zvýrazňující chuť a vůni, konzervanty, barviva, ztužovadla. To vše našemu organizmu velmi nesvědčí. Všechny tyto škodlivé látky se v našich tělech pomalu hromadí. Jistě že část škodlivin naše tělo dokáže vyloučit – kdyby ne, umřeli bychom velice brzy. Všechny toxiny však tělo odstranit nedokáže, zvláště díky tomu, že se jich v životním prostředí a v naší stravě objevuje stále více a více. Koncentraci odpadních toxických látek v našem organizmu můžeme sami podporovat třeba i tím, že jíme těžko stravitelné pokrmy, přejídáme se, žijeme ve stresovém prostředí nebo sedavým způsobem života.
Naše tělo nám přítomnost toxinů signalizuje
Jedy se v našem těle hromadí. Čím více jich v sobě máme, tím více o sobě dávají vědět. Zpočátku jsou projevy mírnější. Může nás třeba bolet hlava nebo jiná část těla bez zjevné příčiny, mohou se nám na kůži objevovat různé skvrny, vyrážka. Můžeme být často unavení, malátní, bez energie, bez chuti do života. V těchto případech nám tělo dává najevo, že toxinů v našem těle je už příliš mnoho, a že potřeba se jich urychleně zbavit. Pokud se však toxinů nezbavujeme, jejich množství v těle dále narůstá, což může v konečném důsledku vést k mnohem horším projevům jejich přítomnosti, například k selhání nějakého orgánu nebo jiné vážné, život ohrožující nemoci.
Proč se detoxikovat?
Proč jedy z těla odstraňovat? Právě proto, aby v našem těle nezpůsobovaly nemoc. Mnoho starších lidí věří tomu, že nárůst nemocí, které k nim přišly s věkem, jsou naprosto přirozené projevy vyššího věku. Tyto nemoci jsou však v naprosté většině případů důsledkem po celá desetiletí hromaděných toxinů a ne důsledkem vyššího věku. To však neznamená, že detoxikaci bychom měli podstupovat teprve ve vyšším věku nebo až ve stáří, anebo teprve tehdy, až přijde nemoc, protože právě ony toxiny jsou totiž ve většině případů příčinou nemoci. Detoxikovat bychom se měli pravidelně po celý život. Detoxikace může být nápomocná i v případě, že nemoc již propukla, avšak detoxikace má svůj největší význam jako prevence, protože čisté tělo zbavené toxinů prostě nemá důvod onemocnět.
Jak sami podporujeme vznik škodlivých toxinů v nás
Jak můžeme v našem těle podpořit vznik škodlivých toxických látek si můžeme vysvětlit třeba na příkladu přejídání se: Představme si nějakou rouru. Pokud do ní něco házíme v malém množství, vše rourou odejde. Pokud však do roury naházíme velmi velké množství čehokoliv, roura se snadno ucpe a obsah se začne kazit. Podobné je to i s naším žaludkem. Když se nepřejídáme, naše trávení funguje správně. Když se však přejíme („naházíme toho do roury příliš mnoho“), pak se žaludek jakoby „ucpe“. Trávení pak trvá i třikrát déle, než za normálních okolností a obsah žaludku se začne v podstatě kazit – vytvoříme si v sobě popelnici. Důsledkem toho pak při trávení takovéto „zkažené ucpávky“ vznikne daleko větší množství toxinů než při trávení normálního množství jídla. Velice podobné je to i s těžko stravitelnými jídly.
Podobně na trávicí procesy působí i stres. Například, když jíme ve stresu nebo velmi rychle, obsah našeho žaludku se opět zkazí. Nebo ten, kdo žije sedavým způsobem života, většinou velmi zleniví. A stejně tak „zleniví“ i jeho metabolismus – trávení pracuje hůře, tím pádem opět vzniká větší množství toxinů a ještě k tomu jich zlenivělý metabolismus vylučuje méně. I kdybychom se však odstěhovali na venkov a jedli pouze bio potraviny v množství snadno stravitelném a pravidelně sportovali nebo se jinak hýbali, přesto metabolické procesy našeho těla produkují odpadní látky, z nichž část tělo vyloučí, ale část v těle zůstává. Ten, kdo však žije zdravě, má ve svém organizmu těchto jedů uloženo mnohem méně, což je obrovské plus pro naše zdraví, přesněji řečeno pro prevenci před vznikem onemocnění. Dobře to věděli již starověcí lékaři. Již tenkrát existovala v Asii celostní medicína, která se snažila člověka především uchránit před vznikem nemoci a ne jen léčit nemoci již vzniklé.