Zůstaňte čistí.


CESTA K DUŠI

Sebepoznáním k sebeuzdravení

 

Být autentičtí se projeví na nové kvalitě  - harmonii vztahů k nejbližším, rodině, dětěm i přátelům, k přírode i k našemu širšímu okolí. Společně si ukážeme nový úhel pohledu na věci v našich životech, se kterými jsme se dosud nemohli smířit.

 

Přijala jsem úkol pomoci lidem slovem, aby mohli spatřit jiný úhel pohledu na svá trápení.


Emoční vrstva je druhá vrstva naší DNA  a je klíčová pro udržení naší rovnováhy a propojuje nás se srdcem. Naše srdce může pouze cítit, nedokáže myslet a to je klíčem k cítění, k vytvoření naší vnitřní spirituality, k vyléčení.

Navazuji na informace z oblasti kvantové fyziky  vedoucí k harmonizací energií.

Stále věřím a vím, že člověk má v sobě zakotvené přirozené zdraví , že je předurčen k regeneraci, štěstí a rovnováze. Věřím, že naše duše k nám promlouvá řečí těla a jeho nemocí, emocemi.

Také však vím, že jakákoliv nemoc či porucha je pouze řečí duše a má nám připomenout, jaká nesprávná nastavení v sobe nosíme. Tím, že je odhalíme a zneutralizujeme, vydáme se na cestu ke šťastnému životu a do přirozeného stavu rovnováhy. Pokud věříme, že se můžeme uzdravit, uzdravíme se, pokud ne zůstaneme uvíznutí ve falešné iluzi našeho ega, že my jsme pouze těla , že nemoc je přirozená  a že je normální být nemocní.     

 

Přeji vám všem nalezení vlastního šťastného a zdravého způsobu Bytí.