Zůstaňte čistí.


BIOREZONANCE

 

Biorezonanci provozuji již desátým rokem. Za tuto dobu jsem získala hodně praktických zkušeností jak s  přístrojem a jeho hodnotami , tak s klienty, kteří mě za tuto dobu navštívili. Uvedené zkušenosti nelze získat při vstupním odborném školení, dají se získat pouze každodenní praxí.

Terapie biorezonančním přístrojem Aurum, který používám, funguje ihned. Na rozdíl od mnoha přístrojů ( velmi známý je Oberon), dokáže nejenom spolehlivě diagnostikovat příčinu nemocí, ale ji také odstraňovat, léčit, harmonizovat tělo a všechny orgány. Kdo je méně zanešený nebo citlivější , cítí ozdravné účinky biorezonanční terapie již v průběhu sezení. Často lidé odcházejí bez bolesti žaludku, v krku, v močovém měchýři , se kterou na sezení přišli. Terapie totiž účinkuje ihned.

Biorezonance se používá v případech těch nejobyčejnějších a nejčastějších zdravotních potíží ( časté nachlazení, virózy, záněty žaludku, žlučníku, jater, průdušek, střev, prostaty, vaječníků, plísňová onemocnění, paraziti, chlamydie) až po poruchy imunity a chronickou únavu,  kdy ke mně přicházejí lidé, kterým nedokázal dosud nikdo pomoci.

Proč biorezonance "funguje"?

 • Protože zjišťuji konkrétního původce nemoci (dle frekvenční analýzy přístrojem) a toho také léčím. Může to byt vir, alergen, kov, plíseň, chlamydie – vše, co přístroj vytestuje na daném orgánu.
 • Hledám a nacházím i tam, kde současná medicína zatím nehledá (přemnožení plísní, parazitů, zátěž těžkými kovy a s nimi spojené chronické záněty i nemoci, které s „lečí“ antibiotiky či kortikoidy nebo nesteroidními antirevmatiky)
 • Věřím mým klientům, vše co mi říkají, když je něco bolí či mají psychické potíže, úzkosti strachy – vím, že si nevymýšlí
 • Působím cíleně na příčinu nemoci, ale nic nepřidávám, jenom „odebírám“ to, co jednotlivým orgánům a jejich tkáním škodí
 • Vždy srovnávám stav před terapií a po terapii jak v číselných hodnotách, tak tkáňově – cílem je postupné zlepšování zdravotního stavu
 • Důležité  je že se klient sám cítí lépe až výborně, tedy své zlepšení cítí  a že tomu pocitu odpovídají také hodnoty naměřené přístrojem objektivně. Cílem mé práce je uzdravování a ne udržování nemocí . Pokud klient udělá chybu, výsledek se často ihned pozná - je to důležitá součást sebepoznávání – pokud mam zjištěnou citlivost na plísně a sním rohlík, dojde logicky k přemnožení moučné plísně.Tak se člověk učí poznat sám sebe, své zdraví a rozumět řeči svých orgánů.

Příklad z praxe:

Klient s bolesti v pravém boku, špatné trávení, nadýmáni – přístroj změří oblast játra a žlučník. Vyhodnotí , že se jedna o chronicky zánět žlučníku, zpomalenou činnost žlučníku. Dále naměří přítomnost přemnožené plísně (Candida albicans) a parazitů Ophistoris felineus a Ascaris lumbrocoides. Z alergenů změří slunečnici.

Zde je nutné vyléčit jak plísně, tak parazity, nepoužívat žádné látky obsahující slunečnici (sl. olej, semínka, chléb se slunečnicí apod.)

Kde biorezonanční terapie pomáhá:

 • U všech běžných potíží ( virózy, bolesti , migrény, záněty žaludku, průdušek , žlučníku, vaječníků, prostaty, kloubní bolesti , bolesti páteře, průjmy, zácpy, alergie)
 • U opakujících se bolesti či nemocí ( také když se zánět stěhuje pořád dokola po různých místech těla) časté virózy, bolesti v krku, záněty moč. měchýře, prostaty , žaludku , střevní záněty, bolesti žlučníku, nadýmání, špatné trávení, chronický kašel , alergie, bolesti kloubu, opary,migrény či bolesti hlavy a pod.)
 • U stavu, kdy klient zjevné potíže či bolesti má, ale podle výsledků vyšetření je „ v normě“, tedy není co léčit, není mu stanovena diagnóza . Často si připadá jako hypochondr či zdravý nemocný s bolestmi ale bez nemoci ( Kupř. má bolesti a otoky kloubu nebo bolesti zhoršující se chladem, ale revmatolog určí, ze se nejedna o revmatoidní artritidu. Co s tím? Jedna se pravděpodobně o tzv. reaktivní artitridu, kdy problémy vypadají jako u revmatu, ale jsou reakcí na určité patogeny v těle – chlamydie, plísně, těžké kovy a pod. )
 • U stavu celkového oslabeni, únavy, přetrvávajícího napětí, podráždění či špatného spánku bez zjevné či pojmenované příčiny - člověk se ráno budí vyčerpaný, neobnovují se mu sily, nemůže cvičit , chlad, napětí a stres vše zhoršují, je citlivý na hluk, ostré světlo, zvuky, špatně tráví- pořád nemá „ dobité baterky“, vše ho rozčiluje, nesnese tolik, co ostatní, nesoustředí se.

  V čem je přínos biorezonanční metody

  Ve schopnosti provést jak vyšetření (diagnostiku), tak léčení (terapii) – konkrétně a pro každého individuálně.

  Metoda je biologická, šetrná, bez vedlejších účinků.

Jak vše probíhá

Vstupní komplexní vyšetření trvá 1,5 hodiny a zahrnuje i první poradenství zdarma. Objednává se telefonicky na čísle uvedeném v kontaktech, v den vyšetřeni se neužívají žádné léky ani potr. doplňky, snídaně a jídlo je povoleno.

Sedí se v klidu před přístrojem, na uších jsou sluchátka v levé ruce se drží sonda. Nekříží se ruce ani nohy, nedělají se prudké pohyby hlavou. Je důležity dostatečný příjem tekutin, aby byl člověk dostatečně „ vodivý“, jinak se může přístroj vypínat (neperlivá voda nejlépe).

Po vyplnění žádosti o vyšetřeni a uvedení klienta v databázi přístroje včetně jeho věku a pohlaví, se označí jeho potíže na modelu ženy či muže. Dále se zadají organy které již člověk nemá, aby se dále nezobrazovali u modelu daného orgánu (po operaci žlučníku se v záznamu uvede „resekce žlučníku“ a ten se již na virtuálním modelu jater nezobrazuje).

Po změření hodnot - nasnímání (cca 20 - 25 min.) je vše vysvětleno a můžeme provést biorezonanční terapii / léčení obrácenou frekvenci a regeneraci daného orgánu/. Porovnáním hodnot před a po léčení,  přístroj sám v % vyhodnotí schopnost reakce – míru předpokládaného uzdravování, která nastane do 7-mi dnů po ošetření. Jinak účinnost nastává ihned po provedení ošetření, podle míry zanešenosti organizmu odpadními látkami člověk pociťuje zlepšení ihned v průběhu sezení nebo až po něm. (Doporučuje se proto ošetření v týdenním intervalu , ale není to podmínkou, v trvání 45 minut.)

Dále je možné v reprinteru Beta vytestovat vhodnost i množství vybrané detoxikace porovnáním tkání konkrétního orgánu klienta a hodnoty EMS (elektromagnetické spektrum )  testovaného přípravku.

Nedoporučuje se u osob s kardiostimulátorem a těhotným ženám, u dětí je vhodný vek od 4 let výše aby vydržely v klidu alespoň 15 min. sedět u přístroje se sluchátky na uších a sondou v ruce.

Hlasitost ve sluchátkách je možné libovolně snížit.

Z výše uvedeného je jasné, že klientům poskytuji opravdu detailní informace z hodnot naměřených přístrojem. Dobrou pomůckou pro orientaci ve vlastním zdraví jsou také informace z mé praxe, které se týkají jednotlivých oblastí a nemocí a klienti se v nich mohou také spatřit. Vše mohou klienti nalézt společně s manuálem zdraví ve své na míru šité složce, kterou jim předávám společně s písemnými výsledky ze vstupního komplexního vyšetření a doporučeným detoxikačním plánem.

Detoxikační plán v sobě zahrnuje ověřené prvotřídní zahraniční detoxikační přípravky na přírodní bázi se zaměřením na likvidaci plísní a parazitů. Každá z fází trvá jeden měsíc. Doporučuji použití pouze takových přípravků, které jsem osobně vyzkoušela a ověřila jsem jejich účinnost. Použití těchto detoxikací spolu s přístrojovou terapií zkracuje celkovou dobu uzdravení o polovinu.

www.ataui.eu/detoxikacni-pripravky/

Biorezonanční metoda je fyzikální, vědecky uznávaná metoda, která pomocí biorezonančního přístroje Aurum pomáhá člověku obnovit jeho vnitřní harmonii  - původní nastavení jeho organizmu. Cílem je uvést postupně všechny orgány do vzájemného souladu, kdy je  v organizmu nastolena rovnováha – tzv. homeostáza. V první fázi zjišťujeme frekvence přítomných patogenů, pak je snižujeme obrácenými frekvencemi a posilujeme všechny orgány a jejich tkáně.  

Tím je harmonizujeme a obnovujeme v nich rovnováhu - homeostázi.

Homeostáze :  stav rovnováhy organizmu, kdy orgány vzájemně spolupracují a jsou vyvážené

Homotoxikologie : vědecky uznávaná teorie z celostní medicíny o vlivu toxinů na zdraví těla.Podle ní je nemoc pouze fyzickou reakcí těla na vnitřní nebo vnější toxiny. Pokud je tělo oslabeno, nemůže vyloučit toxiny z tkání a může dojít i velmi závažným nemocem. Pokud se však toxiny vyléčí, tělo se opět uzdravuje a dostává do stavu rovnováhy.

Proto je hlavním cílem zbavit tělo nadměrné toxické zátěže, která jej oslabuje:

Tkáně všech orgánů se postupně čistí od plísní, parazitů , těžkých kovů, regenerují se a posilují se. Souběžně s tím se léčí krev, je zdravá a očištěná. Snižuje se riziko infarktu, trombózy nebo mozkové příhody. Léčí se játra, plíce, žlučník, gynekologické orgány, páteř, kosti, prostata, střeva, konečník, ledviny...od degenerace k REGENERACI ...

K tomu jsme od přírody vybaveni - k REGENERACI.

Vrozené vady nevylečí, ale vše, co je schopné se uzdravit, postupně zregeneruje. Důležitá je i spolupráce klienta - dodržovat potřebná doporučení. Po vstupním vyšetření jsem schopna zjistit, zda a do jaké  mohu účinně  pomoci  se zdravotním problémem příchozího.