Zůstaňte čistí.


DETOXIKACE A REGENERACE

 

Detoxikační praxi provozuji dvanáct let. Za tuto dobu jsem získala hodně praktických zkušeností jak vlastních, tak s různými typy lidí. Jsem ráda za zkušenosti, které jsem takto získala.

Nejčastěji jsem se setkala s chronickou únavou, bolestmi svalů a kloubů, opakujícími se záněty, častými urologickými i gynekologickými potížemi, bolestmi žaludku,žlučníku, páteře. Vše, co umím i znám, jsem si vyzkoušela nejprve na sobě  a to včetně detoxikačních přípravků. Platí  zákon přitažlivosti a skutečně jsem si praxí ověřila, že mne navštěvují lidé s podobnými potížemi, kterými jsem si prošla i já. Výborné výsledky mám v odstranění plísní i parazitů v lidském těle, poté přichází k velké úlevě a postiupně k vymizení příznaků s nimi souvisejícími.

S detoxikací samozřejmě  souvisí i postupné odbourávání chemické zátěže, zejména těžkých kovů a rtuti ( amalgámové plomby) z lidského organizmu.

Posléze je důležité udržet si dosažených pozitivních změn, což souvisí s přiijetím změn do životního stylu a s pravidelnými kontrolami a "čištěním" v mé poradně.Tak se člověk učí poznat sám sebe, své zdraví a rozumět řeči svých orgánů.

Příklad z praxe:

Klient s bolestí v pravém boku, špatné trávení, nadýmání - jde o zátěž žlučníku a jeho zpomalenou činnost. Zde je namístě eliminovat plísňové a parazitární zatížení spolu s minimalizací chemických látek a těžkých kovů.

Kde mé rady pomáhají:

U všech běžných potíží ( virózy, bolesti , migrény, záněty žaludku, průdušek , žlučníku, vaječníků, prostaty, kloubní bolesti , bolesti páteře, průjmy, zácpy, alergie)

  • U opakujících se bolesti či nemocí ( také když se zánět stěhuje pořád dokola po různých místech těla) časté virózy, bolesti v krku, záněty moč. měchýře, prostaty , žaludku , střevní záněty, bolesti žlučníku, nadýmání, špatné trávení, chronický kašel , alergie, bolesti kloubu, opary,migrény či bolesti hlavy a pod.)
  • U stavu, kdy klient zjevné potíže či bolesti má, ale podle výsledků vyšetření je „ v normě“, tedy není co léčit, není mu stanovena diagnóza . Často si připadá jako hypochondr či zdravý nemocný s bolestmi ale bez nemoci ( Kupř. má bolesti a otoky kloubu nebo bolesti zhoršující se chladem, ale revmatolog určí, ze se nejedna o revmatoidní artritidu. Co s tím? Jedna se pravděpodobně o tzv. reaktivní artitridu, kdy problémy vypadají jako u revmatu, ale jsou reakcí na určité patogeny v těle – chlamydie, plísně, těžké kovy a pod. )
  • U stavu celkového oslabeni, únavy, přetrvávajícího napětí, podráždění či špatného spánku bez zjevné či pojmenované příčiny - člověk se ráno budí vyčerpaný, neobnovují se mu sily, nemůže cvičit , chlad, napětí a stres vše zhoršují, je citlivý na hluk, ostré světlo, zvuky, špatně tráví - pořád nemá „ dobité baterky“, vše ho rozčiluje, nesnese tolik, co ostatní, nesoustředí se.

 

Detoxikační plán v sobě zahrnuje ověřené prvotřídní zahraniční detoxikační přípravky na přírodní bázi se zaměřením na likvidaci plísní a parazitů. Každá z fází trvá jeden měsíc. Doporučuji použití pouze takových přípravků, které jsem osobně vyzkoušela a ověřila jsem jejich účinnost. Použití těchto detoxikací spolu s přístrojovou terapií zkracuje celkovou dobu uzdravení o polovinu.

www.ataui.eu/detoxikacni-pripravky/

 

Tkáně všech orgánů se postupně čistí od plísní, parazitů , těžkých kovů, regenerují se a posilují se. Souběžně s tím se léčí krev, je zdravá a očištěná. Snižuje se riziko infarktu, trombózy nebo mozkové příhody. Léčí se játra, plíce, žlučník, gynekologické orgány, páteř, kosti, prostata, střeva, konečník, ledviny...od degenerace k REGENERACI ...

K tomu jsme od přírody vybaveni - k REGENERACI.

Vrozené vady nevylečí, ale vše, co je schopné se uzdravit, postupně zregeneruje. Důležitá je i spolupráce klienta - dodržovat potřebná doporučení. Po vstupním vyšetření jsem schopna zjistit, zda a do jaké  mohu účinně  pomoci  se zdravotním problémem příchozího.